המלצות מטופלים

המלצות מטופלים

הגעתי לדרור בעקבות כאבים כרוניים בכתף שמאל שלא עברו גם לאחר טיפול באמצעות תרופות קונבנציונאליות ופיזיותרפיה.
מכיוון שאני חובב ספורט והתעקשתי להמשיך בפעילותי, החריפו הכאבים ובשלב מסוים סבלתי ממגבלה בתנועה גם בפעולות יומיומיות כדוגמת נהיגה או עבודה מול מחשב.
דרור התגלה כבחירה מצוינת: הוא אבחן את הכאב ככתף קפואה ולאחר סדרה של טיפולי דיקור חלף הכאב כלא היה.
בפעילותי היומיומית כמו גם בזמן פעילות ספורטיבית אינטנסיבית. ברמה האישית התוודעתי למטפל קשוב, אנושי ונעים, שמקרין נינוחות ומקצועיות.

בזמן ההיריון הראשון שלי סבלתי מכאבי גב שהפכו את התקופה לגיהינום עבורי.
לא הצלחתי לשבת יותר מחצי שעה רצוף, שלא לדבר על הליכה של יותר מרבע שעה. פחדתי ללכת לרופא "קונבנציונאלי" בגלל העובר, והרגשתי ממש חוסר אונים. חברה הציעה לי לנסות טיפול אלטרנטיבי, ובעקבות המלצות של מטופל הגעתי לדרור.
דרור בחר לטפל בי באמצעות דיקור סיני וטווינה .לאחר שני טיפולים כבר הרגשתי שיפור משמעותי ותוך כמה שבועות הפך ההיריון מסיוט להנאה.
בהתחלה חששתי קצת ממטפל גבר שלא יבין את הניואנסים והרגישויות של אישה בהריון (שלא לדבר על ההורמונים…), אבל דרור הצליח להפיג את החששות וליצור עבורי מקום נינוח ומכיל.
תמי שיינביץ

במשך שנים סבלתי לפחות אחת לחודש מיגרנה. הכאב של מגרנה הוא אחד הכאבים הקשים ביותר- כמעט בלתי נסבל. המיגרנה פגעה באורח החיים שלי מאחר וכדורים משככי כאבים לא ממש עזרו – פעמים רבות אף הייתי מנוטרלת לחלוטין ביום בו סבלתי מהתקף מיגרנה. הגעתי לדרור אחרי התקף מיגרנה קשה ביותר- אחד הקשים שתקף אותי בחיי. מהרגע הראשון ההתנהלות של דרור החל מהתשאול דרך הטיפול ועד לסוף הטוב הייתה מקצועית ויחד עם זאת מאוד נעימה ונינוחה. דרור הסביר לי בכל מפגש בסבלנות רבה מה הליך הטיפול. ואכן מטיפול לטיפול הרגשתי טוב יותר, לבסוף לא רק שהמיגרנה נעלמה, גם כמעט ואינני סובלת מכאבי ראש. רק מי שסובלת ממיגרנה יכולה להבין את האושר המצוי בזה שאת לא מקבלת התקף – ואני מאושרת כבר 7 חודשים. בטי קאין

במשך שנים רבות אני סובל מכאבי פרקים בכול גופי, כל הטיפולים אליהם נשלחתי לא העלו שום פיתרון. הגעתי לדרור וייסר כשבליבי אין שום אמונה שמצבי ישתפר, הופתעתי לגלות שיפור כבר אחרי הטיפול השני. אני עדיין נמצא בתהליך ומצבי השתפר פלאים. דורון שניידר

שמי שרון ואני סובלת מאז שאני זוכרת את עצמי ממיגרנות קשות שחוזרות על עצמן פעם או פעמיים בחודש. אני נוטלת תרופות משככות כאבים כבר שנים, מידת ההשפעה שלהם כבר מזמן לא אפקטיבית. לאחר מספר טיפולים עוצמת המיגרנות ירדה וכיום אני כבר חצי שנה ללא שום מתקפה. תודה.

הופיע אצלי פציאליס קשה בגיל 40 , חשבתי שחרב עליי עולמי מאיש עסקים פעיל ועסוק הפכתי לשבר כלי שבקושי מצליח לדבר, מתוך הייאוש הגעתי לדרור וייסר וכבר לאחר הטיפול הראשון התחילה מגמת שיפור שנמשכה לאורך כל התהליך. הטיפול כלל שימוש במספר מחטים רב בליווי של אלקטרו אקופונקטורה, אך טיפולו המסור והאדיב של דרור גרם לטיפול להיות נעים . לאחר כחודשיים עבר הפציאליס לחלוטין תודה קובי

סבלתי מתופעת גיל המעבר, גלי חום קשים מלווים בהזעות, יובש בגוף , מצבי רוח קשים, שינה ללא שינה ושאר הסימנים הידועים של גיל המעבר. הלכתי לדרור , צריכה לציין שהגעתי בלי המלצות ועל סמך האינטרנט בלבד. דרור רקח לי פורמולת צמחים סינית שאותה לקחתי על בסיס יומי בנוסף לטיפולי דיקור אחת לשבוע. השיפור היה מהיר, גלי החום ירדו בצורה קיצונית וכיום 4 חודשים לאחר תחילת הטיפול אני יכולה להגיד בבטחה שחייי חזרו אליי. בנוסף, דרור הוא מטפל עדין ומתחשב, הטיפולים נעימים ואווירה מצויינת. שלי

חיפוש
דילוג לתוכן